Každou nastávající nevěstu a ženicha čeká spousta vyřizování a nakupování. Musí si zařídit místo obřadu a místo hostiny a oslavy jejich svatby, musí si zamluvit kapelu nebo DJ, sehnat zkušeného fotografa a kameramana a také vybrat krásné svatební oznámení. S místem oslavy je také spjatý výběr výzdoby a dekorací. Nelehký úkol čeká pár při výběru snubních prstýnků, které bude památkou jejich svatby. Nevěstu pak čeká výběr svatebních šatů Praha Svatebni-saty-spolecenske-plesove. I když si šaty půjčujete v salónu nebo kupujete, vždy si s sebou vezměte maminku nebo kamarádky, které vám bez obalu řeknou, jaké šaty vám sluší a které, vůbec nelichotí vaší postavě.

nevěsta

Velmi oblíbené jsou princeznovské šaty, které mají bohatou kolovou sukni s vlečkou. K těmto šatům se doporučují jedno kruhové nebo více kruhové spodničky. Šaty jsou často zdobené krajkou nebo výšivku a horní polovina těla je tvořena z korzetu s ramínky, bez ramínků nebo s rukávem. Princeznovské šaty zvýrazňují váš pas, takže si je může dovolit i nevěsta s postavou typu hruška.

Šaty empírového stylu jsou slušivé pro drobné a štíhlé ženy a dokonale zamaskují širší boky nebo těhotenské bříško. Šaty mívají zajímavý výstřih a pod prsy volně splývají podél těla. Šaty bývají zdobené jednodušeji, takže pokud si nepotrpíte na krajky a vlečky, můžou být pro vás tyto šaty skvělou volbou.

svatební šaty

Svatební šaty s áčkovým střihem jsou oblíbené především proto, že tento typ sluší téměř každé postavě. Tento střih skryje nedokonalosti v oblasti bříška a boků. Šaty jsou vyrobeny z matriálů, které zvýrazní váš pas, a v zadní části většinou najdete šněrování, které zajistí, aby vám šaty krásně padly. Takzvané boho svatby zažívají veliký boom. Tyto šaty jsou lehké a vzdušné a hodí se pro svatby, které probíhají v přírodě. Šaty mohou být více či méně zdobené, avšak mohou mít zajímavé střihy a průstřihy.