Máte doma nebo venku škaredé, odloupané, zrezivělé zábradlí ke schodišti? Pokud ano, je potřeba udělat nové, protože doma, přece nebudeme mít škaredé zábradlí, které je u schodů hodně viditelné. Když přijede návštěva a chce se dotknout zábradlí a uvidí v jakém je stavu, tak to není pro návštěvu moc příjemné, protože zábradlí ke schodišti hlavně slouží ke zvýšení bezpečnosti. Zábradlí mají různé varianty Zábradlí může být dřevěné, skleněné, kované nebo z mosazi, a z celé řady různých materiálů. Záleží na tom, kam, a kde budete zábradlí chtít pořizovat, samozřejmě je vše na domluvě.
Schodiště
Toužíte po změně zábradlí v interiéru?
Záleží hodně, také, jaký máte styl. Zábradlí mohou být vyrobeny z kovu a především se využívá ocel a mosaz. Pokud chcete nějaké víc elegantní zábradlí, tak se jedná o nerezové zábradlí, které mohou doplnit skleněné i dřevěné prvky a vypadá to velmi pěkně a každý interiér dokáže udělat zábradlí na míru, přesně podle Vašeho přání, a dokážou pro Vaše zábradlí vytvořit dokonalý vzhled, takže jak pozvete návštěvu, budou Vaše zábradlí jen a jen obdivovat. Dřevěné zábradlí, také vypadá moc hezky, na zábradlí se používají soustružené nebo vyřezávané šprušle a dřevěné madlo.
Hodně schodů
Jaké jsou vhodné materiály?
dub, buk, javor, jilm, borovice, smrk a mnoho dalšího. Pokud budete chtít použité materiály různě kombinovat a docílit mnohem intenzivnějšího výsledku, tak doporučuji zábradlí ze skla, a pokud máte moderně zařízeny byt, tak je to pro Vás, tím nejlepším řešením.
Kolik to vše stoji?
Cena se hlavně odvíjí od jednotlivých druhů zábradlí a typu zpracování, dále, také záleží, jaké sklo se Vám bude líbit, a budete chtít použít, vše záleží na Vašem rozhodnutí, potřeba je vše promyslet, protože, když už si uděláte doma, krásnější zábradlí, tak ho, přece nebudete zase hned měnit za jiné a bude s Vámi delší dobu.
Co je v nabídce?
V nabídce je toho spoustu, jak návrh, tak výroba a montáž schodů, schodišť, lze udělat i samotné zábradlí a snažíme se, tak, aby vše ladilo i s Vaším interiérem. Takže rozhodně na nic nečekejte, a přemýšlejte, jaké chcete zábradlí. A pokud mohu dodat, tak je velmi pěkné, když se na zábradlí, převážně v interiéru namotají třeba umělé růže nebo nějaké květy, které se Vám líbí. Velmi to doporučuji.