Každý začínající podnikatel potřebuje ve svých začátcích určitou finanční hotovost. Je nutné vybavit kanceláře, nakoupit potřebné automobily a další nezbytné záležitosti, bez kterých by se podnikání jen těžko mohlo rozjet. Nejen podnikatel, který míří například i na světový trh, ale ani drobný živnostník se neobejde bez základního kapitálu.

podané ruce nad kufrem plným peněz.jpg

  • Jen málokteré podnikaní lze odstartovat s tím, co máte doma k dispozici.

Ne každý podnikatel ale pomoc od banky získá. Banka nerada slyší, že někdo nemá dostatečné příjmy anebo ještě nemůže doložit ani daňové přiznání. Dalším problémem, který ale postihuje většinou majitele firmy, která už funguje delší dobu, je záznam v některém z registrů dlužníků (NRKI, BRKI, SOLUS). Nebankovní hypotéka Férová hypotéka dokáže všechny tyto záležitosti tolerovat. Každého klienta posuzuje individuálně, a právě proto lze také pro každého nastavit podmínky přesně na míru.

Máte šanci i na exkluzivní nabídku

Americká nebankovní hypotéka má ale další řadu výhod. Jednou z nich je i absence jakýchkoliv skrytých poplatků a také sankcí. Dalším příjemným překvapením pro potencionální klienty je také bezúčelovost půjčky.

  • Ačkoliv se jedná o podnikatelský úvěr, je možné z něho finanční prostředky použít prakticky na cokoliv.
  • Většinou se podnikatelé zbavují svých dlouholetých starostí a problémů v podobě drahých půjček (konsolidace), exekucí, dluhů na OSSZ nebo VZP a podobně.

kreslený jásající podnikatel.jpg

Americká nebankovní hypotéka přináší dlouhodobé finance na dobu až třiceti let.Nemusíte mít obavu z doplacení před termínem. V tomto případě se totiž neplatí žádné sankce za předčasné splacení závazku. Pevná úroková sazba je 6,9 procent. To platí v případě, že je nutné přimhouřit oko nad příjmy a registry. Jestliže je v této oblasti vše téměř v pořádku, pak je možné získat exkluzivní nabídku od tři procent.