Vrhněte se do zábavní aktivity, která splní vaše očekávání ohledně báječně prožitého dne. V současnosti se můžete opět vrátit do dětství, a to tím způsobem, že si budete hrát stejně tak, jak tomu bylo ve vašem mládí. Tento typ hry je však poněkud dramatičtější, ovšem pro všechny dospělé ideálním řešením, jak si odpočinout od pracovních záležitostí.časovač

Přemýšlejte jako profíci

O tom, že se s těmito místnostmi roztrhl pytel se můžete přesvědčit tak, že jich dnes už nalezete v každém větším městě. Úniková místnost Hradec Králové vám nabídne program, který vám splní vaše představy o pohodovém dni, i když v něm bude převládat napětí a náročná zkouška zaměřená na vaše myšlení.
Nemějte obavy z toho, že si nebudete vědět poradit, protože na hru nebudete zdaleka sami. Je možné se jí zúčastnit ve 2 – 5 členném týmu, se kterým budete spolupracovat a vyluštíte hádanku jako opravdoví detektivové.
V potaz však musíte vzít to, že na hru nemáte celý den. Aby byla ještě více dobrodružnější a lákavá, zvládnout přijít na správnou odpověď musíte v omezeném časovém limitu. K dispozici budete mít 75 minut na to, abyste se poprali se všemi hlavolamy a hledali schované kódy všude, kam se rozhlédnete.

Dvě báječné hry v nabídce

Abyste měli ještě více možností k tomu, zabavit se se svými blízkými naplno, k dispozici pro vás jsou připravené 2 typy her, které si můžete zahrát. První volbou pro vás může být Samara, ve které se budete muset snažit přijít na to, proč se kazeta s malou holčičkou opět šíří dál. Předtím, než se však odhodláte zkusit odhalit možnou příčinu, je potřeba, abyste shlédli film „Kruh“ nebo si alespoň připomněli to – o co v něm běží.neonové světlo
Druhá hra s názvem Dvojitý agent vás přenese do děje detektivního příběhu, který spočívá ve vyluštění záhady ohledně ztraceného agenta. Proč zmizel a jaké tajné informace měl, to budete muset zjistit už sami v oblíbené hře v Hradci Králové.
Poznejte vaše kvality a zjistěte, jaké to je zabavit se i formou děsivého odhalení, které vám však přinese neopakovatelný zážitek s vašimi milovanými, na který si vždy rádi vzpomenete.