Pohodové vypůjčení automobilu. Máte auto v servisu, ale přece jen potřebujete někam dojet vozem, nebo přivézt nákup? Nebo se vrátíte z dovolené, letadlo přistane na letišti uprostřed noci a nevíte koho vzbudit a obtěžovat s odvozem? Přiletíte snad po dlouhé době do vlasti z daleké ciziny, kde dávno bydlíte, ale ve své vlasti potřebujete strávit měsíc a neustále někudy popojíždět vozem? Chcete na hory s kamarády, ale proč brát tolik aut, když se všichni vejdete do jednoho minibusu?

minibus

Pro všechny máme řešení, velice snadné a jednoduché. Je tu půjčovna aut Praha autopujcovna-milan.cz, se svým širokým parkem vozů ve výborném technickém stavu, která vám vůz zdarma přistaví podle potřeby na sjednané místo, nebude vám účtovat ujeté kilometry, zapůjčí dětskou autosedačku, navíc automobil bude v nadstandardní výbavě a za bezkonkurenční cenu? Co víc si přát? Můžete si vybrat mezi osobním automobilem nebo minibusem, volit z množství nabízených vozů značek Škoda a Ford. Vozy mají sjednané pojištění a zimní nebo letní obutí podle sezony je samozřejmostí. Pokud máte zamluvený pobyt na horách s partou kamarádů, objednejte si minibus, počet řidičů vypůjčeného auta není limitovaný, můžete se s kamarády střídat v řízení a navíc dostanete zdarma zapůjčené řetězy, které v horách určitě s povděkem využijete. S vypůjčeným automobilem můžete, po dohodě s pronájemcem, vyrazit i na dovolenou k moři, pojištění je uzavřeno i pro evropské státy.

luxusní auto

Automobil je vybavený centrálním uzamykáním a zámkem řadicí páky. Vozidlo převezmete s plnou nádrží paliva, stejně tak ho vrátíte v půjčovně. Nikde jinde si nevypůjčíte vůz tak snadno jako v půjčovně u Milana. Stačí zavolat, domluvit se, mít občanku a řidičák a auto je vaše. Nemusíte si lámat hlavu s tím, že se oprava vašeho vlastního vozidla protáhla a propadne vám snad dovolená. Vyrazte vstříc zážitkům, nikdy nebylo nic snadnějšího, než tato výpůjčka vozu.