Léto za rohem, blížící se zima a vaše vířivka potřebuje opravit? Od toho nás tu přece máte. Každá vířivka či bazén potřebuje občas opravit, vyčistit a zkrátka připravit na příznivé roční období. Na našem e-shopu nenajdete jen instalatérskou službu, ale i servis vířivých bazénů či dokonce van, které zazimováváme a po skončení zimního období i odzimováváme a pokud budete chtít vířivku, bazén v zemi, tak provádíme výkopové práce v Praze a jejího okolí.

vířivka

My se tedy teď podíváme na náš servis van a opravu vířivek https://servisvirivychvan.cz/sluzby/servis-van/.

Kompletně připravujeme vířivky, bazény a vířivé vany na sezónu co se týče vyčištění, revize. Pročistíme nejmasážnější a cirkulační potrubí, zkontrolujeme zda vše těsní jak má. Pokud nalezneme nějaký problém v netěsnění, tak naším úkolem bude tuto závadu odstranit a co nejpečlivěji ji opravit. Také zkontrolujeme automatický dávkovač, doplníme důležitou chemii, podíváme se na pískovou filtraci a dle potřeby vyměníme písek. Náš kompletní servis zahrnuje i detekci tvrdosti vody a její optimalizaci. Pokud nalezneme nějaké poškozené či zničené díly, vyměníme je za nové. Může se jednat o masážní nebo cirkulační motorek, trysky a nebo klasické potrubí. Nové zařízení namontujeme a staré zařízení na vaší vířivce či bazénu zrenovujeme, tak aby se prodloužila jeho životnost, pokud je zařízení samozřejmě v pořádku. Vše zprovozníme.

Již výše jsem uvedla, že vířivky, bazény zazimováváme. Nejdříve musíme takovou vířivku či bazén zdetekovat, aby případné poruchy nezkomplikovali celý proces. Jakmile zjistíme diagnózu bazénu nebo vířivé vany, kompletně vyčistíme od skeletu, veškeré armatúry až po veškeré potrubní technologie včetně všech vašich filtrů, tak následně rozpojíme a vysušíme potrubní systém. Odpojení externích zařízení, tak zařídí, aby celková příprava vířivky či bazénu vedla k bezstarostnému používání sezóny na kterou se chystáte.

vířivá vana

ÚDRŽBA

Pro správné fungování vaší vířivky nebo bazénu je důležitá údržba, tak jako u všech zařízení. Pro správnou a pečlivou údržbu, která prodlouží životnost vašeho produktu – je za potřebí, důležitý a důsledný servis. Během těchto našich služeb máme pro vás výhodu, záručni servis i pozáruční, takže pokud se něco vyskytne, jednoduše máte na to záruku, ale toto se nám nestává, jsme totiž velice pečliví profesionálové, ovšem nikdo není bezchybný. Zároveň vám nastavíme příslušenství, namontujeme či zkontrolujeme zda je správně dané čerpadlo a mnoho dalšího.