Nečekané zabrzdění, prudká zatáčka, terénní nerovnost. Opravdu stačí jen málo, abyste přišli o svůj drahý mobilní telefon, který jste si třeba teprve pořídili, a stálo vás to celé jmění. Jen málokdo by chtěl riskovat, že tak hloupým a nečekaným způsobem přijde o svůj drahý majetek. A přitom se to běžně stává. Stále mnoho lidí si neuvědomuje, že při řízení mohou nastat situace, kdy jejich telefon jednoduše spadne z palubní desky, a to tak nešikovným způsobem, že se přitom poškodí anebo neopravitelně rozbije.
s mobilem ve voze
Nicméně stačí jen jedna jednoduchá malá věc a máte po starostech. Díky velice praktickému magnetickému držáku mobilu do auta nemusíte už nikdy riskovat, že o svůj oblíbený telefon přijdete anebo budete platit jeho drahou opravu. Přitom pořízení takového kvalitního a nadmíru praktického pomocníka vás nebude stát více než několik málo sto korun, což je ve srovnání s případnou opravou mobilního telefonu zanedbatelný výdaj.
mobil v držáku
Jen málokdo z nás dokáže odolat tomu, nemít svůj mobilní telefon při jízdě automobilem po ruce. A to i v případě, že musíme za jízdy vyřešit nějaký důležitý hovor. Bohužel mnoho řidičů takové situace řeší tím, že svůj telefon vezmou do ruky a nevěnují se tak plně řízení svého vozu. A ruku na srdce, existuje mnoho situací, kdy jedna volná ruka dopravní nehodě nezabrání. Ovšem v případě použití držáku na mobilní telefon do auta se takové riskantní situaci můžete zcela vyhnout. Můžete telefonovat za jízdy, jak se vám to právě hodí, aniž byste telefon vzali do ruky. Stačí jej před začátkem jízdy vložit do držáku a posléze zapnout režim handsfree, a více už řešit nemusíte.
Jediné, co je na místě, je dobře si promyslet, jaký typ držáku na mobilní telefon si pro svůj automobil zvolíte. Nechcete-li se zbytečně trápit způsobem, jak telefon do držáku umístit a chcete-li jej pohodlně ovládat jednou rukou, tak vsaďte na magnetický držák, který vás nebude při jízdě a telefonování nijak omezovat.