Víte, co nejvíce posílí mužům testosteron? Kromě vzájemné partnerské lásky je to především krásné ženské tělo se vším všudy. Ale skutečně se vším všudy!

Filmová postava „Jack Dawson“

Půvabné ruce – pamatujete se na film „Titanic“ z roku 1997? Leonardo di Caprio si v něm zahrál chudého malíře, čímž vytvořil jednu z nejfantastičtějších milostných filmových postav v historii kinematografie. Příběh lásky s herečkou Kate Winslet je dojemný, ale dojemný je i filmový scénář, v němž se nám připomíná, abychom věnovali na ženském těle pozornost i ostatním zajímavým detailům. Kupříkladu tu šlo o velmi půvabné ruce a dlaně, které taktéž patří k vzrušujícím ženským milostným „zbraním“.

ženská ruka a nohy

Krásná chodidla – dokážete-li obdivovat půvab ženských prstů na rukou a dlaní, jistě vám neuniknou sexy tvary dívčích chodidel (bez anatomických defektů ploché nohy). Pozorujte někdy vaši přítelkyni v leže na břiše, s nohama nataženýma u sebe, s opřenými chodidly o podložku, kdy vynikne jejich souměrnost a všechny zaoblující křivky. Je to doslova další námět pro šikovné malíře (i fotografy).

ženich a nevěsta

Ploché bříško s pupíkem – zkoušeli jste někdy své partnerce nakapat rozehřátý vosk na pupík, anebo jí tam pokládat kostku ledu? Je to jedna z nejsilnějších erotogenních zón a mnohým ženám postačí pouze jemné dráždění jazykem nebo prstem a docílí slastného vyvrcholení. Pupík nás spojuje s celým Vesmírem, je to magické místo už jen proto, že souvisí s narozením miminka z malého http://www.vitekhotel.cz/ plodu v matčině lůně. Každý z nás si do dospělosti zachoval nejen pozůstatek po pupeční šňůře, ale i velmi citlivé nervové zakončení v jeho středu. Vyzkoušejte to i opačně, požádejte partnerku, aby vás dráždila uprostřed pupíku a zjistíte, že to bude posilovat i vaši erekci a tvorbu testosteronu.

A pokud to přece jen nepůjde a budete se cítit nesví, na vině bude zřejmě stres. Posviťte si na něj společně, postupně se jej snažte ze života vyhnat a vypomáhejte si k tomu bylinkami proti stresu a na zvýšení testosteronu, kam patří například Kotvičník nebo Maca peruánská. Nebudete pak potřebovat znát místo, kde koupit Viagru ani její generika.