Navštívili jste někdy Brno? Pro mnohé je to podivné město, ale Brňáci ví, že má své kouzlo. To nejzajímavější najdete v jeho centru. Náměstí Svobody, Zelný trh, Jakubské náměstí i Moravské náměstí můžete projít poklidnou procházkou a zajít až na hrad Špilberk a užít si vyhlídku na celé město. Projít s všemi náměstními je zážitkem zvlášť v době vánočních trhů, kdy máte i možnost si zabruslit na ledové ploše. Na Špilberku stojí za to se zajít kouknout do podzemních katakomb s mučírnami.

Brno

V Brně byste si určitě neměli nechat ujít Orloj, který je známý svým „nezvyklým“ tvarem. Také Vila Tugendhat, která je napsaná na seznamu UNESCO by neměla ujít vaší pozornosti, i kdybyste se na ní koukli jen zvenku. Kultura v Brně mi taky svou tradici, stačí zmínit Husu na provázku neb Divadlo Bolka Polívky. Jestli Brno skutečně něco proslavilo tak je to brněnské výstaviště a brněnský Masarykův okruh. Brněnské výstaviště pořádá ročně mnoho mezinárodních výstav, výstava elektroniky, ale i japonských komiksů, módy, strojírenský veletrh, veletrh historických vozidel a řada dalších. Brno má také svou přehradu a na ní každoroční festival ohňostrojů. I zoologická zahrada v Brně má co nabídnout.

Brno

Brno má pochopitelně i vysoké školy, Masarykova, Mendelova, Janáčková, ale i Vysoké učení technické. Už jsme vás přesvědčili, že poznat Brno, to nebude otázka jednoho dne, ale měli byste si na to vyčlenit klidně týden? Brno ale je ale samozřejmě i místo pro podnikatele. Zřídit si sídlo firmy v Brně, to bude možná začátek vaší úspěšné kariéry. Pokud nevíte, kam na víkend a nebyli jste ještě v Brně? Určitě neváhejte a zavítejte tam. Brno vám nabídne zábavu pro dospělé i pro děti v jakémkoliv věku. Vždyť je to druhé největší město v České republice a od toho hlavního není tak daleko, abyste tam nemohli dojet autem, autobusem či vlakem.