polotovary, fastfoody a nadmíra cukrů spolu s nedostatkem pohybu vedou k jedinému – k nadváze a obezitě. Je alarmující, kolik lidí konzumuje naprosto nezdravá jídla, která jsou schopní dát svým dětem. K tomu přičtěme nedostatek pohybu, a problém je na světě. Nejde jen o estetiku, ale i o další přidružené problémy, kterými jsou vysoký krevní tlak, cukrovka, vysoký cholesterol a samozřejmě problémy v osobním životě. Koupit oblečení v některých velikostech je téměř nemožné.

zdravá snídaně

Je důležité si uvědomit, že vaše váha je opravdu problém. Jedině pak můžete začít hubnout. Nabrat nezdravým životním stylem mnoho kil navíc je bohužel velmi snadné, ale hubnutí už je daleko těžší. I tak to zvládnete. Stačí chtít a něco dělat. Mnoho lidí s nadváhou nemá žádné zkušenosti jak se zdravým jídelníčkem, tak s pohybem. Pro takové lidi je optimální, když se svěří do péče zkušeného odborníka. Tím je osobní trenér, který se vám bude maximálně věnovat, abyste konečně dosáhli svých cílů. Pokud jste z okolí Liberce, a zajímá vás, jaká je za tyto služby cena, tak se s nějakým spojte. Kvalitní trenér vám spočítá cenu podle vašich požadavků. Jedním z nich je Miloslav Michalíček. Obecně lze říct, že osobni trener liberec – cena začíná na 1750 Kč za měsíc.

žena cvičení

Společně to dáte
Většina lidí vzdá snahu o hubnutí proto, že prostě nemají motivaci, nechce se jim, nemůžou a nebo si neví rady. Mnoho lidí nikdy necvičilo, a domácí snahou o cvičení si mohou ještě ublížit. Proto je vždy alespoň ze začátku spolupracovat s trenérem, který nejen, že s vámi bude cvičit a sestaví vám tréninkový plán podle vašeho aktuálního stavu, ale sestaví vám i jídelníček na míru.

Potom už je to na vás
Jestli se rozhodnete do toho jít, budete se muset snažit, protože nikdo jiný to za vás neudělá. Trenér vám pomůže, ale neodcvičí to za vás. A byla by škoda prožít život v nemocném těle.