Líbí se vám novostavby?
Nově postavené domy jsou vždycky lákadlem pro oko. Jen málo lidí by nechtělo bydlet v novém domku s vlastním pozemkem. Drtivá většina domů je dnes vystavěna s nutností financováním hypotékou. Ceny jsou opravdu vysoké, a téměř nikdo není schopen si za pár let našetřit takovou sumu, která by zcela pokryla náklady na nákup pozemku a výstavbu. Dnes jsou lidé rádi, že tu hypotéku dostanou. A pokud na ni dosáhnete i vy, byla by škoda neustále platit nájem cizího bytu namísto splácení vlastního domu.

nový dům

Chcete bydlet ve svém?
Kdo si nezvládne dům postavit, má skvělou šanci nechat si jej postavit od nás. Jsme stabilní firma, která si zakládá na tom, že dodržuje svoje závazky. Stavíme moderní bungalovy, které si hned zamilujete. Nabídnout vám můžeme třeba bungalov na klíč 4+kk
https://www.enerdomy.cz/katalog/filtr/4-kk/, kde najdete ložnice i prostor pro kuchyňskou linku podle vašich představ. Dodáváme kompletně hotové domy, do kterých si majitelé musí zajistit pouze linku. Každý o ní má jiné představy a má na ni jiné požadavky, proto jsme se rozhodli ponechat její výběr čistě na majitelích.

Co od nás můžete očekávat

  • Perfektní komunikaci
  • Dodržování termínů
  • Možnost kontroly na stavbě
  • Střední kvalitu materiálů
  • Moderní technologie
  • Stavbu od základů až po střechu
  • Možnost vyřízení stavebního povolení

stavba domu

Všechny naše domy zhotovujeme na základě námi připravených projektů. Můžete si vybrat z několika typů bungalovů. Proč právě bungalovy? Protože jsou mezi klienty velmi populární – najdete v nich několik ložnic, dostatek místa a to vše v přízemí. Komu by žádný projekt nevyhovoval, můžeme mu připravit individuální projekt na míru. Stavíme zděné domy i dřevostavby, a liší se pouze dobou zhotovení. Dřevostavby jsou vždycky rychlejší a o nějakou tu korunu levnější. Kdo chce bydlet rychle, měl by zvolit právě tuto variantu. Staňte se i vy našimi klienty a splňte si svůj sen o svém domě.