Ženy mají rády, když jim muž po ránu poví, jak jsou krásné a sluší jim to. Bez ohledu na čas probuzení. Sami si myslí, jak jsou neupravené, bez líčení a potřebného pudru nebo make-upu, s rozcuchanými vlasy v noční košili a pletenými ponožkami na nohou. Je pro ně příjemné slyšet, že jsou pro muže i bez toho všeho stále krásné. Jaké jsou další drobné pánské činy, které ženy ocení?

starší manželé

·         Pokud muže zajímá, co si žena myslí a ocení její radu, tip nebo nápad, bude v jejích očích mužem, který se neuráží a připomínky nejdou jedním uchem tam a druhým ven.

·         Stud už se dávno nenosí a přirozená nahota je částečně i důkazem lásky. Vždyť se jedná o jakousi důvěru mezi partnery, kdy jsou oba sami sebou.

·         Dárečky. Ženu potěší kyticí i bonboniérou. Proč? Protože i přes denní stres v práci muž na svou partnerku myslí. I toto malé gesto udělá velikou radost.
láska u moře

·         Obrovská důvěra patří emocím. Láska, slzy a různé pocity nebo pusa na čelo. Jemný signál vyjadřující lásku k ženě, blízký kontakt s někým, koho má muž opravdu rád.

·         Každý miluje masáže a ženy obzvlášť. Jde o relaxační činnost, kdy se spojí příjemné s užitečným. Ve chvíli, kdy muž projeví, že chce o ženu pečovat, dokazuje pochopení.

·         Snad všechny ženy toužily být jako malé holčičky princeznami. Když se najde opravdový gentleman, který podrží dveře do restaurace nebo kina, odsune židli nebo nabídne své rámě, sen se může stát skutečností.

·         Sraz s kamarády je sice důvěrný a jen pro VIP hosty, ale to přece neznamená, že by partnerka měla být zákonitě doma. I když ví, že jeho přátele žena nemusí, přesto ji pozve. Pro ženu je tak důležitější fakt, že ji muž chce vzít s sebou.

·         Vůbec nejlepší maličkostí bývá večeře. Celodenní starosti v práci, následná péče o domácnost a rodinu a nakonec den zakončený večeří. I tak může vypadat běžný den ženy. Pokud ji tedy muž vystřídá v kuchtění, ocenění a pochvaly se dočká.

Ženy mají rády, když například muž vymyslí program na páteční večer či sobotní odpoledne a vše zakončí romantickou večeří se slovy „Miluji Tě“.