Narození miminka je jednou z nejdůležitějších chvílí života. Každá maminka chce být dopředu připravená. Prostě mít nachystanou výbavičku, kočárek, postýlku, pěkně dopředu všechno nachystané, aby se náhodou nestalo, že miminko přijde na svět o něco dříve a místo radostných prvních dní, kdy se mají rodiče sžívat se svým drobečkem, se nestalo z prvních dní po porodu šílenství naplněné urychleným sháněním všech nutných věcí.

miminko

Už vaše maminky a babičky si dopředu chystaly výbavičky, ačkoli ještě panovala jakási pověra, že se dopředu nemá nic chystat, jinak to nedopadne dobře. Zřejmě si tímto způsobem vysvětlovali vysokou úmrtnost novorozenců a rodiček. Díky rozvoji porodnictví je novorozenecká úmrtnost prakticky nulová, takže více než kdy jindy, je třeba pověru hodit za hlavu a pečlivě se připravit. A věřte, že dnes je to mnohem jednodušší, než kdykoli dříve. Zatímco v předchozím století se oblečení pro miminko dědilo, doma se šily košilky, pletly kabátky, potom se stály nekonečné fronty na zboží v oděvech, nebo se oblečení pašovalo z NDR, pak čas sekáčů, kdy se kousky líbivého, ale obnošeného kojeneckého oblečení lovilo v secondhandu, následovalo obíhání obchodů, kde se už nabízely pěkné kousky na miminka, ceny a kvalita se různě lišily, ale dnes je doba ještě o kus dál.

Stačí se doma pohodlně uvelebit v křesle, udělat si kafíčko, nebo čajík, přizvat partnera, kamarádku, nebo maminku a vybírat na internetu. Naprosto ideální je vybírat přímo ve specializované prodejně s kojeneckým oblečením, která vám zaručí kvalitu a přitom vás ohromí neskutečně příjemnými cenami.

miminko

To prostě musíte mít. To je pro vaše miminko to nejlepší. Takový výběr, pro holčičky i chlapečky, nebo v univerzálních barvách. Soupravičky na léto, nebo na podzim. Elegantní, roztomilé, kvalitní a praktické. A přijedou až k vám domů. Stačí zabalit do tašky, která se chytá do porodnice.