Náš nový dům byl úžasný. Malý a útulný, ale přitom prostorný. Krásná velká zahrada s bazénem. Prostě náš splněný sen. Stále jsem se ale nemohla smířit s tím, že nemáme u domu garáž. Auto pro nás byla velká investice, a proto bychom byli rádi, kdyby nám sloužilo mnoho let. Za chvíli je tady léto a je mi jasné, jak se budu při každé bouřce třást, aby nepřišly kroupy a nepoškodily karosérii a lak. Stejně tak až se budu přes zimu ráno chystat do práce a budu muset vstávat o hodinu dřív, abych oškrábala skla a ometla auto od sněhu. Už takhle mě vstávání v půl páté ráno unavuje. Garáž by se sice dala k domu přistavět, ale momentálně jsme na to neměli s manželem čas ani žádnou energii. Čekalo nás tedy pár let bez garáže.

Auto před domem

Protože mi to však stále nedalo spát, začala jsem hledat, jestli by se nenašlo nějaké alternativní řešení. Díky internetu jsem to hledání neměla ani náročné. A kdo hledá, většinou najde. Objevila jsem možnost, nechat si zhotovit dřevěný přístřešek na auto. Jedná se o pevnou konstrukci vyrobenou ze smrkových hranolů. Montáž je snadná a rychlá a cena je proti zděné garáži velmi příznivá. Výhodou je to, že toto garážové stání je možné vyrobit i pro dvě auta, což bychom určitě využili. Vzhled přístřešku je velmi přirozený a nijak nenaruší http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/184213-sef-nemecke-diplomacie-doufa-ze-tuskovo-zvoleni-nenarusi-vztahy-s-polskem/ estetický dojem zahrady. Údržba je jednoduchá.

Rodinný dům

Měli jsme štěstí, že jsme zrovna narazili na slevovou akci a tak jsme neváhali moc dlouho a přístřešek objednali. Dodání proběhlo okolo dvou týdnů od objednávky. Vybrali jsme variantu se zástěnami, protože se nám zdála jako nejlepší řešení, jak auta ochránit před nepřízní počasí. Návod je dobře srozumitelný, takže jsme montáž zvládli bez problémů sami. Dřevěný garážový přístřešek je vyroben z kvalitního materiálu a dobře odolá i zatížení sněhem.

Auta nám nyní stojí ve svém dřevěném pokojíčku a já mám konečně klidné spaní.