Android a Apple, dva nesmiřitelní rivalové, každý z úplně jiné kategorie, stejně se však najdou takoví, kteří je chtějí porovnávat. Jeden velmi známý youtuber to rozsoudil. Apple je ta velmi bohatá dívka, která je drahá, malicherná, vypadá dobře ale s blowjobem to trvá tak 5 minut a potom ji bolí ústa. Zatímco Android je ta normální holka ze sousedství, která sice není tak nastylovaná, ALE… více snad už psát nemusíme. A perfektně to sedí. Pokud chcete vyšší kvalitu, stupeň ochrany a taky jistou míru pohodlí, je Apple nejlepší možná varianta. Pro práci jsou naprosto ideální, spolehlivé, rychlé a méně poruchové. Stále je to elektronika jako každá jiná, takže jistá poruchovost vždy bude.
pracovní místo.jpg

Někdy je to jenom o tom, co máte doma dalšího

Pokud máte doma Macbook a další elektronické vychytávky, je vždycky lepší zvolit elektronické zařízení stejného operačního systému i značky, abyste mohli všechno dobře spárovat a pracovat s tím naprosto volně bez omezení a využít ten pravý potencionál na plno. A to přesně platí i v opačném případě. Vždycky je dobré mít to všechno synchronizováno tak, aby to spolu ladilo co možná nejlépe. Někdo zastává jiný názor, může to někomu takto vyhovovat.
mobil na mapě.jpg

Cena hraje podstatnou roli

Pokud máte omezený rozpočet a ten není zrovna moc velký, tak je asi na řadě začít přemýšlet o něčem z levnější cenové kategorie. Možná na starší modely s IOS ještě dosáhnete, ale pravděpodobnost je taková, že asi ani na ty ne. vypadá také velmi dobře, a i když jsou tyto zařízení levnější, vůbec to neznamená, že jsou snad v něčem podstatně druhořadé. Ty rozdíly, které dělají neprostupnou zeď mezi jednotlivými značkami, jsou spíše v maličkostech, které jsou pro běžného uživatele naprosto nepostřehnutelné. Poruchovost je sice o nějaké to procento jinde, v zásadě je to ale prašť nebo uhoď. To, že některé obchody mají jenom bílé stěny nebo jenom barevné, to neznamená, že je to něco „víc“.