Máte pocit, že už jste prošla snad všechny obchody ve Vašem městě, ale stále jste ještě neobjevila ten pravý módní kousek do Vašeho šatníku, který by byl nejen krásný, ale i praktický? Hitem každé sezóny je vhodně zvolená kabelka crossbody, ne příliš velká, aby se dala elegantně nosit, ale přesto dostatečně objemná, abyste do ní vešla všechny své nezbytnosti.

kožená kabelka

Poznejte všechny výhody

Víte, jaké jsou největší výhody crossbody modelů? Nosí se lehce, protože pásek přes tělo rozloží váhu celé kabelky napříč Vaším tělem a nevychyluje Vaši páteř z přirozené osy. Další neopomenutelné výhodou je to, že málokoho napadne Vám kabelku ukrást. Je velmi snadné vytrhnout někomu zavazadlo z ruky, nebo strhnout z ramene, ale snažit se přetrhnout pásek, který objímá celé tělo? To by musel být šílenec. Vaše osobní věci jsou tak v bezpečí. Crossbody modely jsou navíc stylové v každé velikosti, ať už je to jen malé psaníčko na pár drobností, kabelka na nákupy do města, nebo velká taška s dokumenty do práce, vždy bude vypadat elegantně.

malé kabelky

Vyberte si ten pravý model

Jste princezna, stylová podnikatelka, rozpustilá školačka nebo lesní víla? Každý z Vás si může vybrat z naší nabídky kvalitních kousků. Stačí, když budete jenom chvilku hledat. Můžete vybírat podle ceny, podle velikosti, nebo podle použitého materiálu. Je jedno, zda dáváte přednost barvám a různým potiskům, nebo preferujete koženou eleganci, u nás najdete od každého něco, pro nerozhodné dokonce zajímavé kombinace obojího.
Nabízíme Vám jen kvalitní zboží určené převážně pro zahraniční trh, jde tedy o kousky u nás neobvyklé. Užívejte si originalitu italských produktů. Stačí objednat a během pár dní bude Vaše vysněná kabelka u Vás a nikdo Vás nepřehlédne. V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností jsme vždy dostupní na naší infolince, neváhejte nám tedy zavolat. Užijte si svoje nákupy v našem eshopu.