Pořádnou očistu organismu bychom si občas měli dopřát všichni. Pokud se bojíte, že bez pevné stravy dlouho nevydržíte, nepanikařte. I pár dní má smysl.

Pročistěte své tělo a dodejte mu zase sílu

Důkladnou očistu organismu si naše tělo zaslouží. Pro někoho může být těžké nejíst několik dní pevnou stravu a být jen na speciálních šťávách, bylinných čajích a vodě. Ovšem, když to zkusíte, zjistíte záhy, že to má smysl a budete se cítit mnohem lépe. Neera detox je stále populárnější a podle svých vlastních možností si můžete vybrat, kolik dní jste schopni vydržet bez pevné stravy. Pamatujte si, že i pár dní má smysl. Vydržíte to?

pexels-photo-3850903

Zdravější i krásnější

Dodržet detoxikační kúru má skutečně smysl nejen, že zbavíte své tělo všech toxinů a nebezpečných látek, zlepšíte si celkovou kondici a pročistíte své tělo po zimě, výsledek bude znát i na vašem stavu kůže, pokožka se zlepší a bude krásnější. Vnitřní orgány zase načerpají sílu a budou schopny opět fungovat na sto procent. Neera sirup vám s vaším úsilím dokonale pomůže. Jak to vlastně funguje?

pexels-photo-3771067

Detox s chutí

Neera sirup je speciálně vytvořený tak, aby pomohl tělu zbavit se všech toxických a nepotřebných látek, které organismus zbytečně zatěžují. Tím se celkově zlepší trávení, stav ledvin, jater ale i kůže. Sirup se skládá z kvalitního javorového sirupu a mízy palmy arenga, která pochází z jihu Asie. Je potřeba dodržet očistnou kúru alespoň po dobu tří dnů, kdo si troufá může to vydržet až sedm či deset dnů. Své síly rozhodně nepřeceňujte, pokud víte, že týden je moc, nepouštějte se zbytečně do toho, jen si ublížíte. I pouhé tři dny totiž mají smysl. Útěchou vám může být i to, že sirup skvěle chutná a dodá vám i potřebnou energii, nemusíte se bát, že bez jídla se budete cítit unavení a budete bez života. Ba naopak, budete se cítit mnohem lépe než před tím.

Důležité je myslet na to, že během očistné kúry jsou zapovězeny všechny potraviny, kúra se skládá pouze s požívání sirupu a pití vody či bylinných čajů. Poté se ale budete cítit mnohem lépe a vaše tělo vám jistě poděkuje.