Po dlouhém, pracovním dni, není nic lepšího, než-li si se sklenkou vína sednout k televizním obrazovkám, či k monitoru našeho počítače, nebo notebooku, a jednoduše si užívat klid během sledování videí. Každý z nás má pak svého oblíbeného tvůrce, který může tvořit videoobsah například na největší videoplatformě, kterou je portál YouTube, či na jiných server, jako je Twitch, TikTok, Reddit, Vimeo, nebo třeba sociální sítě, mezi které patří (dnes již velmi dobře známý) Facebook, Instagram, či Twitter. Naši oblíbení tvůrci nám pak nabízejí videoobsah, zahrnující záznamy videoher z živých vysílání, různé vlogy z cestování, DIY videa, nebo třeba podcasty s různými celebritami.

stahování

Nepříjemnou, avšak velmi častou situací bývá odstraněn našeho oblíbeného videa. To může učinit samotný autor, nebo, porušuje-li video některá z pravidel dané platformy, odstraní jej samotná síť. V takovém případě nám pak nezbývá nic jiného, než-li doufat, že konkrétní video najdeme na některém ze serverů, které nabízejí jejich stahování. Kromě nepravděpodobnosti, že námi požadované video najdeme, se často setkáváme se soubory, které mají velmi špatnou kvalitu, či dokonce obsahují některý z virů. Právě z tohoto důvodu je zde video downloader https://www.stahujvidea.cz/, portál, který nám nabízí stahování videí za pomocí odkazu, který můžete zkopírovat v horní liště u videa.

stahování lišta

Po jeho vložení si tak můžete stáhnout jakékoliv video z (takřka) jakékoliv platformy, a to navíc se zachováním původní kvality, ve které bylo video půdvoně zveřejněno. Kromě toho je toto stahování rekordně rychlé, bezpečné, a navíc zdarma, přičemž je výsledný stažený soubor bez reklam. Stahovaný soubor si pak můžete vyhledat mezi ostatními soubory ve Vaše počítači, telefonu, či tabletu, a užívat si tak jeho obsah i tehdy, bude-li video odstraněno z původní platformy.